Hakkımızda

Biz Kimiz

Biz çeşitli platformlar için yazılımlar, uygulamalar, sistemler ve oyunlar geliştiren bünyesinde alanında uzman kişilerden oluşan bir topluluğuz. Geleceği şekillendirmek ve geleceğin teknolojilerini geliştirmek bizi mutlu ediyor.

Gerekli tüm gelişmeleri yakından takip eder ve payımıza düşeni yapmaya çalışırız. Üye olduğumuz topluluklar sayesinde yardımlaşmalar yaparız bilgilerimizi paylaşırız. Hazır yazılım kullanmak yerine kendimiz sıfırdan yazmanın tadına varırız. Kendimizin yazdığı yazılımlar her zaman daha kolaydır bizim için.

Özgün olmayı severiz. Geliştirdiğimiz teknolojileri bizim yaptığımızı anlayacağınız kalitede üretiriz. Ürettiğimiz teknolojileri çeşitli lisanslarla koruma altına alırız. Dağıtıma açık kişisel kullanım, dağıtıma kapalı kişisel dağıtım, ticari kullanım veya ticarete ve dağıtıma açık kullanım olarak lisanslarız.

Ülkemizin bilim ve teknoloji yarışında önemli bir ölçekte yer alabilmesi için çalışmalar yaparız. Ülkemizin son zamanlarda yaptığı teknoloji hamleleri ile izlenebilir, yönetilebilir, ve gelişime açık alt yapılar geliştiririz.