Hizmetlerimiz

Uygulama Programlama ve Geliştirme: Dijital dönüşümün devam ettiği günümüzde her zaman teknoloji kazanıyor. Sizde dijital dönüşüme katılarak zamandan, maliyetten, hizmetten ve kaliteden kazanın. Dijitalleşme çözümü ile gücünüze güç katın.

Oyun Yazılımı ve Geliştirme: Her zaman boş vakit değerlendirme olarak kullanılan oyunların insanlar için gerçekçi hale gelmesi ve e spor dünyasının büyük ödüller vaad etmesi sebebiyle meslek haline bile ulaşmaktadır. Sizde oyun sahibi olabilir hobinizi kazanca dönüştürebilirsiniz.

Reskin : Hazır uygulamalarınız için size özel reskin işlemleri yapıyoruz

Oyun Sitesi Hosting: Küçük ölçekli oyunlarınızı barındırabileceğiniz uygun fiyatlı sunucularımız ile hizmetinizdeyiz.

Oyun Sunucusu: Belirli bir kapasiteye sahip çok oyunculu oyunlarınız için sunucu hizmeti vermekteyiz. Bir oyun sunucusu her saniye yüksek trafik, yüksek işlemci ve yüksek ram kullanımına sahip olmalıdır.

Bulut Sunucu: Büyük platformlarda yayınladığınız uygulama veya hizmetler için birçok bölgede yedekli olarak çalıştırdığımız sunucular sayesinde veri kaybınız ya da güç kaybınız yok denecek kadar aza indirilir. Teknik ekibimiz sürekli takip ederek olası durumlarda size yardımcı olmaktadır.

Tanıtım: Sahip olduğumuz tecrübe ve portfoyümüz ile çeşitli platformlarda yönetim ağımızla tanıtımınızı yapıyoruz.

Grafik Tasarım: Uygulama veya Oyun projeleriniz için 2D tasarımlarınızı ve 3D modellemelerinizı hazırlıyoruz.

Danışmanlık: Size her aşamanızda danışmanlık ve yönetim hizmeti sunuyoruz. Dijitalleşme sürecinizde yanınızdayız.