Sosyal Medya Kampanyası

Sosyal medya kampanyasını başlattık. Yıllarca hizmet verdiğimiz sektörel birikim ile herkesin kazanmasını istiyoruz. Güçleniyoruz, birlikte büyüyoruz…

Dijital sektörün büyüklüğünün tadına varın…


Yapmak istiyorsunuz ama hiç birşey bilmiyor musunuz? Sorun değil her aşamada yanınızdayız. Dijital dünyadaki büyük pazarda sizde kolayca yerinizi alabilirsiniz. Tüm geliştirmelerde sizin yanınızdayız. Her aşamada birlikte olmanın bir şeyler yapabilmenin gücüne varın. halen geç kalmadınız.

Google sadece Adsense ile 2015 yılında yayıncılara yaklaşık 10 milyar dolar ödediğini açıkladı. Oyun satışlarımız için Ticaret Bakanımız Ruhsar Pekcan, “2016’da 500 milyon dolar olan oyun ihracat rakamımız 2018’de 1 milyar 50 milyon dolara ulaştı” şeklinde açıklama yaptı.

Sizde bu kampanya ile avantajlı paketlerimizden faydalanmak için 05424570442 nolu telefonu arayın veya whatsappdan ulaşın.

Kampanya detayları:

  • İlgilenceğiniz konu, dal, amaç ve isteğinizi iletmeniz yeterli olacaktır. En hevesli ve gelir kazanmayı amaçlayan kullanıcılar arasından seçim yapılacaktır. (Alan adı sizin adınıza kayıt olması için tarafınızca sağlanması gerekmektedir)